
Електричний привід LD1 32N 30 мм/с 12 В - подовження 10 см
4 913 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3644950285
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Електричний привід LD1 32 N 30 мм/с 12 В - хід 10 см
Електричний привід вантажопідйомністю до 3,2 кг (32 пн.ш.), що живиться від напруги12 травняПристрій працює зі швидкістю30 мм/с, а його максимальне розширення дорівнює10 смУ нього клас.Герметичність IP54Циліндр виконавчого механізму виготовлений з алюмінію. Приводи оснащені кінцевими вимикачами.
Електричний привід LD1 32 Н 30 мм/с 12 В.Також доступні інші лінійні приводи.
Застосування приводу LD1
- Промислова та прецизійна автоматизація
- Елемент реабілітаційного обладнання
- Автоматичні замки та замки
- Рухомі частини в моделях літаків та макетах
- Домашня автоматизація, особливо під час регулювання нахилу невеликих вікон та стулок
Електричний привід LD1 32 N 30 мм/с 12 V - подовження 10 см.
Технічні характеристики лінійного приводу 12V LD1 32N 30 мм/с
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 30 мм/с |
| Максимальна міцність | 32 Н (3,2 кг) |
| Робочий цикл | 10% (макс. 2 хв безперервної роботи) |
| Матеріал трубки приводу | Алюміній |
| Довжина подовження | 100 мм |
| Загальна довжина у складеному виглядіL (хв) | 163 мм |
| Клас герметичності | IP54 |
| Робоча температура | Від -25°C до 65°C |
| Рівень звукового тиску під час роботи | До 55 дБ |
Електричний привід LD1.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Мотор — подовжувач | 10 см |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Вага паковання | 0,1 кг |
| Висота паковання | 3 см |
| глибина паковання | 3 см |
| крутний момент | 3,2 кг*см |
| Ширина паковання | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 913 ₴



