
Стандартний сервопривід PowerHD LF-20MG-270
2 079 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1642438787
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Стандартний сервопривід PowerHD LF-20MG-270
Стандартний цифровий сервопривід з алюмінієвими шестернями та кульковими підшипниками. Працює від 4,8 В до 6,0 В та має діапазон руху 270°.
Специфікації сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 270 °
- Тип: цифровий
- Сервопривід має алюмінієві шестерні та кулькові підшипники.
- Керуючий сигнал: до 1520 мкс / 333 Гц
- Розміри:40,7 x 20,5 x 39,5мм
- Вага: 60 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 16,5 кг*см (1,61 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 20,0 кг*см (1,96 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Стандартний сервопривід PowerHD LF-20MG-270.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Маса | 60 г |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 270 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Вага паковання | 0,081 кг |
| Висота паковання | 7,15 см |
| глибина паковання | 4 см |
| крутний момент | 20,0 кг*см |
| Ширина паковання | 6,18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 079 ₴

