
Електричний привід Super Power Jack 2000N 7,5 мм/с 24 В - хід 30 см
4 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3773050108
Опис продукту: Електричний привід Super Power Jack 2000 N 7,5 мм/с 24 V - хід 30 см
Електричний привід серії Super Power Jack з вантажопідйомністю 2000 Н (200 кг), що працює зі швидкістю7,5 мм/сВін оснащений потужним двигуном постійного струму.24 ВСпоживання енергії пристроєм максимальне2 АЕлектричний привід має широкий спектр застосування. Його часто використовують усільськогосподарська техніка та спеціалізоване обладнанняВін також буде використаний як елементдомашня автоматизаціяЗ міркувань безпеки привід оснащений кінцевими вимикачами, які зупиняють його, коли він досягає певної точки. Напрямок руху контролюється зміною полярності. Встановлення та експлуатація пристроюнадзвичайно простоі не спричинить користувачеві жодних проблем.
Електричний привід Super Power Jack.
Електричний привід можна використовувати в багатьох проектах.
Застосування електричного приводу
- Автоматичне відкриття дверей та воріт
- Важкоатлети
- Виконавчий елемент у сільськогосподарській техніці
- Підключення до систем розумного дому
Основні характеристики електричного приводу Super Power Jack
- Вантажопідйомність до 200 кг
- Стабільна робота навіть за несприятливих погодних умов
- Просте складання та використання
- Широкий спектр можливостей застосування
- Кінцеві вимикачі, які зупиняють привод, коли він досягає певної точки
- Безпечна робоча напруга: 24 В постійного струму
- Доступні різні версії напруги: 12 В, 24 В, 36 В
- Варіанти керування виконавчим механізмом:
- по радіо, за допомогою пульта дистанційного керування та відповідного контролера
- вручну, за допомогою кнопок на кабелях живлення
- автоматично, шляхом встановлення датчиків та систем керування
Елементи, що входять до комплекту.
Вміст набору
- Лінійний привід Super Power Jack
- Монтажні гвинти
- Прокладка для кінця плеча
- Інструкція користувача
Технічні характеристики приводу
- Виробник: Електробім
- Модель: Супер Пауер Джек
- Напруга живлення: 24 В постійного струму
- Споживання струму: до 2 А
- Роздільна здатність вбудованого імпульсного генератора: 48 імпульсів на дюйм
- Швидкість: 7,5 мм/с
- Максимальна сила: 2000 Н (200 кг)
- Довжина подовження: 300 мм
- Загальна довжина у складеному вигляді: 550 мм
- Діаметр важеля: 32 мм
- Розміри нижньої частини корпусу: 120 x 72 x 50 мм
Привід має вбудовані кінцеві вимикачі.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Двигун — Лінійна швидкість | 7,5 мм/с |
| Мотор — подовжувач | 30 см |
| Напруга живлення від | 24,0 В |
| Номінальна напруга | 24 В |
| Подавайте напругу на | 24,0 В |
| Вага паковання | 3 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 14 см |
| крутний момент | 200 кг*см |
| Ширина паковання | 58 см |
- Ціна: 4 980 ₴




