
Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В/0,4 А/0,20 Нм - SparkFun ROB-10848
5 580 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1346007105
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В/ 0,4 А/ 0,20 Нм
Біполярний, чотирипровідний кроковий двигун. Він маєрізьбовий вал, що дозволяє використовувати пристрій яклінійний привідДвигун рухається вздовж валу зі швидкістю1 см на 5 витківЙого використовують скрізь, де важливі точність і повторюваність. Вал не блокується; його можна відкрутити та замінити іншим, довшим або коротшим.
Живиться від напруги 12 В, споживає струм 0,4 А на котушку. Утримувальний момент становить 2,03 кгс/м (0,20 Нм). Розміри: 39 x 39 x 34 мм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна
- Роздільна здатність: 0,01 мм
- Номінальна напруга: 12 В
- Споживання струму на котушку: 0,4 А
- Опір котушки 30 Ом
- Індуктивність обмотки: 42 мГн
- Момент утримання 2,03 кг*см (0,20 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Довжина вала: 100 мм
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 180 г
- Розміри: 39 x 39 x 34 мм (без вала) - NEMA 15
Кроковий двигун 39BYGL215A з різьбовим валом 12 В / 0,4 А / 0,20 Нм - SparkFun ROB-10848
.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 39 мм |
| Маса | 180 г |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 42 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA23 |
| Кроковий двигун — опір котушки | 30 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,4 А |
| Вага паковання | 0,176 кг |
| Висота паковання | 20 см |
| глибина паковання | 4 см |
| крутний момент | 2,0 кг*см |
| Ширина паковання | 12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 580 ₴






