
Сервопривід PowerHD HD-3001HB - стандартний
853 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1973824223
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-3001HB - стандартний
Стандартний сервопривід. Живиться від напруги в діапазоні: 4,8 В - 6,0 В. Діапазон руху сервоприводу становить від 0° до 180°. Він має кабель довжиною приблизно 250 мм, закінчений роз'ємом JR.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Тип: аналоговий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 50 Гц
- Нейтральне положення: 1500 мкс
- Обертання за годинниковою стрілкою:
1500 -> 2000 мкс - Максимальний діапазон імпульсів: 800 - 2200 мкс
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Довжина кабелю: приблизно 250 мм
- Розміри: 40,7 x 20,5 x 39,5 мм.
- Вага: 43 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 3,5 кг*см (0,34 Нм)
- Швидкість: 0,14 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 4 мА
- Споживання струму холостого ходу: 250 мА
- Максимальне споживання струму: 800 мА
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 4,4 кг*см (0,43 Нм)
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 300 мА
- Максимальне споживання струму: 900 мА
- Комплект включає набір Т-подібних планок, шайб та гвинтів.
Сервопривід PowerHD HD-3001HB.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Маса | 43 г |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| Сервопривод — швидкість | 0,12 сек/60° |
| Вага паковання | 0,062 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| крутний момент | 4,4 кг*см |
| Ширина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 853 ₴


