
Електричний привід Super Power Jack 2000N 7,5 мм/с 12 В - хід 15 см
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2968534482
Опис продукту: Електричний привід Super Power Jack 2000 N 7,5 мм/с 12 V - подовжувач - 15 см
Швидкий електричний привід з живленням від 12 В. Пристрій має вантажопідйомність 2000 Н (200 кг) і працює зі швидкістю 7,5 мм/с. Максимальне споживання струму становить до 4,2 А. Генератор імпульсів з роздільною здатністю 48 імпульсів/дюйм надає інформацію про поточне висування. Вбудовані кінцеві вимикачі запобігають перевищенню діапазону висування. Напрямок змінюється шляхом зміни полярності, ідентично двигунам постійного струму.
Пристрої доступні в різних варіантах з довжиною висування: 15 см, 20 см, 25 см, 30 см, 46 см, 61 см. |
Основні характеристики
- Висока якість виготовлення
- Номінальна напруга 12 В постійного струму
- Вбудований генератор імпульсів, що забезпечує точне позиціонування виконавчого механізму
- Стійкість до погодних умов
- Регульоване висування (можна встановити від кількох мм до номінального значення висування)
- Універсальність застосувань, неперевершена універсальність
Електричний привід Super Power Jack 2000 Н 7,5 мм/с 12 В - подовження 15 см.
Приклади застосування
- Відкриття дверей
- Лінійні елементи машин
- Широко використовується в сільськогосподарській техніці
- Сонячні колектори, функція відстеження світла
- Співпраця з системами інтелектуальних будівель
- Можливість будь-якої комбінації з елементами обладнання
КОНТРОЛЬ
- Радіо, через пульт дистанційного керування
- Кнопки ручного керування на тросах
- Автоматизація операцій на основі датчиків
- Елементи автоматизації
Входить до комплекту
- Лінійний привід Super Power Jack
- Шарнірне кріплення
- Гвинти для складання
- Прокладка для кінця плеча
- 12-місячна гарантія та інструкція користувача
Технічні характеристики
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Споживана потужність | до 4,2 А |
| Роздільна здатність вбудованого імпульсного датчика | 48 імпульсів на дюйм |
| Швидкість | 7,5 мм/с |
| Максимальна міцність | 2000 Н (200 кг) |
| Довжина подовження | 150 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 400 мм |
| Діаметр | 32 мм |
Розміри нижньої частини корпусу (ДхШхГ) | 120 x 72 x 50 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун — Лінійна швидкість | 7,5 мм/с |
| Мотор — подовжувач | 15 см |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Вага паковання | 2,6 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 13,8 см |
| крутний момент | 200 кг*см |
| Ширина паковання | 43 см |
- Ціна: 3 980 ₴
