Опис продукту: Мікроцифровий сервопривід TowerPro SG90
Цифровий сервопривідмікро, ідеально підходить для проектів, що вимагаютьточний контрольСервопривід має кут повороту180°, пропонує крутний момент1.8 кг*смпід напругою4,8 ВЙого компактний розмір і легка конструкція роблять його чудовим вибором для мініатюрних застосувань, включаючи аматорську та професійну робототехніку, моделювання з рухомими частинами та радіокеровані транспортні засоби. Монтажні гвинти та кронштейни входять до комплекту.
Мікроцифровий сервопривід TowerPro SG90.
Сервопривід SG90 має дуже широкий спектр застосування.
Застосування сервоприводу SG90
Мікросервопривід TowerPro SG90 пропонує точне керування, що робить його ідеальним для широкого спектру застосувань.
- Моделювання- керування рухомими частинами моделей літаків, автомобілів та інших
- Робототехніка -привід та керування рухом роботів-маніпуляторів, захоплень та інших механізмів
- Проекти «Зроби сам» -автоматизація рухомих елементів в електронних проектах
- Системи дистанційного керування (RC)- перевірка систем рульового керування, дросельних заслінок та інших механізмів
Технічні характеристики сервоприводу SG90
- Напруга живлення: від 4 В до 6 В
- Параметри для напруги 4,8 В:
- Крутний момент: 1,8 кг*см (0,18 Нм)
- Швидкість: 0,12 сек/60°
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Розміри: 23 x 12,2 x 29 мм
- Вага: 9 г
Наша пропозиція також включає сервоконтролери.
Сервопривід ідеально підходить для мініатюрних застосувань.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 4,0 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,12 сек/60° |
| Вага паковання | 0,015 кг |
| Висота паковання | 11 см |
| глибина паковання | 1,8 см |
| крутний момент | 1,8 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
- Ціна: 948 ₴



