
Сервопривід Feetech FI7635M - стандартний
2 698 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1044267671
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід Feetech FI7635M - стандартний
Стандартний сервопривід від Feetech, що працює навід 6 В до7,4 ВСпоживання струму холостого ходу становить1150 мАДіапазон руху сервоприводу становить від 0° до 180°. Довжина кабелю300 мм, який закінчується роз'ємом JR. Крутний момент сервоприводу становить 35 кг*см. Комплект включає кілька додаткових кріплень для сервоприводів та компоненти, необхідні для їх монтажу.
Стандартний сервопривід Feetech FI7635M.
Технічне креслення сервоприводу Feetech FI7635M.
Специфікації сервоприводу
- Виробник: Feetech
- Модель: FI7635M
- Напруга живлення: від 6 В до 7,4 В
- Тип сервоприводу: цифровий
- Діапазон сервоприводу: від 0° до 180°
- Температура зберігання: від -30°C до 80°C
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Довжина кабелю: 30 см
- Тип Т-подібної штанги: 25T / 9,5 мм
- КОНТРОЛЬ:
- Положення зупинки: 1500 мкс
- Ліве обертання: 1500 -> 2000 мкс
- Максимальний діапазон імпульсів: від 500 до 2500 мкс
- Підшипник: кульковий
- Клас захисту: IP54
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Розміри сервоприводу: 55 x 20 x 38 мм
- Вага: 65 г
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 28,8 кг*см
- Швидкість: 0,172 с/60°
- Споживання струму при зупиненому валу: 2,8 А
- Споживання струму холостого ходу: 950 мА
- Параметри для 7,4 В:
- Крутний момент: 35 кг*см
- Швидкість: 0,138 с/60°
- Споживання струму при зупиненому валу: 3,5 А
- Споживання струму холостого ходу: 1150 мА
Вміст набору
- Сервопривід Feetech FI7635M
- Комплект бугельних підйомників
- Монтажні елементи
Наша пропозиція також включає сервоконтролери.
Вміст комплекту сервоприводів Feetech FI7635M.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | СМТ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 0,3 м |
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Подавайте напругу на | 7,4 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,138 сек/60° |
| Вага паковання | 0,094 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 10,5 см |
| крутний момент | 35,0 кг*см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 698 ₴



