
Алюмінієвий профіль V-Slot 2040, анодований сріблястий, 500 мм
723 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2826600457
Опис продукту: V-подібний профіль 2040, анодований сріблястий, 500 мм
Перевагою алюмінієвих профілів є їхня універсальність, з кожного боку вони мають паз, який дозволяє вставляти монтажну гайку T-подібної форми. V-подібний паз ідеально підходить для використання в проектах, підготовлених обомаДомашні майстри-аматориа також упрофесійні програми. Профіль будівництваСерія 2040 V-Slot ідеально підходить для створення багатьох конструкцій типу 3D-принтера,змовники, або житло.
Технічні характеристики:
- Матеріал: алюміній 6063
- Колір обробки: срібний
- Тип обробки: анодування
- Паз: V-подібний
- Сумісність: усі аксесуари OpenBuilds та більшість компонентів використовуються з Т-подібними профілями 2040 та 2020
- Довжина: 500 мм
- Вага: приблизно 500 г
Створення передових лінійних систем
Дякуюстандартизований розмірдля кожного профілю ми можемо бути впевнені, що всі аксесуари будуть повністюсумісний. Профілі 2040завдяки своїй вдвічі більшій ширині вони стабільніші, ніжпрофілі 2020Найпопулярніше використання2040 профілівє побудова лінійних систем, для розміщення такої системи на профілі нам потрібен лише ролик V Solid Wheel та монтажна пластина.
Крок назустріч творцям
Створення нових пристроїв найчастіше поєднується з годинами проектної роботи длязробити вашу роботу максимально простоюз нашими проєктамиу форматіSTEP та як основа для SolidWorks.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Срібло |
| Ширина | 20,0 мм |
| Вага паковання | 0,5 кг |
| Висота паковання | 54 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 16 см |
- Ціна: 723 ₴
