
Сервопривід PowerHD R30s HV - стандартний
4 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1285771999
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід PowerHD R30s HV - стандартний
Стандартний сервопривід з кульковими підшипниками. Діапазон напруги живлення: від 6 В до 8,4 В.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD
- Напруга живлення: від 6 В до 8,4 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Тип: цифровий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Два кулькові підшипники
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 50 Гц
- Нейтральне положення: 1500 мкс
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Комплект Т-подібних балок, шайб та гвинтів у комплекті
- Довжина кабелю: приблизно 100 мм
- Розміри: 40,7 x 20,5 x 38,5 мм
- Вага: 70 г
- Параметри для 6 В:
- Крутний момент: 24 кг*см (2,3 Нм)
- Швидкість: 0,18 сек/60°
- Параметри для 8,4 В:
- Крутний момент: 30 кг*см (2,9 Нм)
- Швидкість: 0,16 сек/60°
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Високовольтний сервопривід PowerHD R30s.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 41 мм |
| Маса | 70 г |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Подавайте напругу на | 8,4 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,16 сек/60° |
| Вага паковання | 0,065 кг |
| Висота паковання | 3,1 см |
| глибина паковання | 7,2 см |
| крутний момент | 30,0 кг*см |
| Ширина паковання | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 980 ₴

