Опис продукту: Сервопривід PowerHD HD-1900A - мікро
Малий мікросервопривід. Діапазон напруги живлення: 4,8 - 6,0 В.
Технічні характеристики сервоприводу PowerHD HD-1900A - Micro
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Діапазон руху: від 0° до 180°
- Тип: аналоговий
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- вул.генерація: 1520 мкс/ 50 Гц
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Довжина кабелю: приблизно 150 мм
- Розміри: 22,9 x 12,0 x 27,3 мм
- Вага: 9 г
- Параметри для 4,8 В:
- Крутний момент: 1,2 кг*см (0,11 Нм)
- Швидкість: 0,11 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 4 мА
- Споживання струму холостого ходу: 130 мА
- Максимальне споживання струму: 670 мА
- Параметри для 6.0 В:
- Крутний момент: 1,5 кг*см (0,14 Нм)
- Швидкість: 0,08 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 140 мА
- Максимальне споживання струму: 830 мА
- Комплект Т-подібних балок, шайб та гвинтів у комплекті
Сервопривід PowerHD HD-1900A - мікро.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Маса | 9 г |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| Сервопривод — швидкість | 0,08 сек/60° |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 15 см |
| глибина паковання | 1 см |
| крутний момент | 1,5 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴


