
Кроковий двигун JK42HS40-1206 200 кроків/об 3.6V/1.2A/0.27Nm
1 423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3692115490
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Кроковий двигун JK42HS40-1206 200 кроків/об 3,6 В / 1,2 А / 0,27 Нм
Уніполярний кроковий двигун, шестипровідний. Він має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він живиться від мережі 3,6 В і споживає струм 1200 мА на котушку. Момент є2,8 кг*см(0,27 Нм). Розміри 42 x 42 x 56 мм (NEMA 17).
Характеристики крокового двигуна JK42HS40-1206
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 3,6 В
- Споживання струму на котушку: 1,2 А
- Опір котушки 3,3 Ом
- Індуктивність обмотки: 3,2 мГн
- Тримаючий момент 2,8 кг*см (0,27 Нм)
- Розподілення: однополярне (шість проводів)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 280 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 56 мм (без хвостовика)
Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Кроковий двигун JK42HS40-1206 200 кроків/об 3,6 В / 1,2 А / 0,27 Нм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Маса | 280 г |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 3,6 В |
| Номінальна напруга | 36 В |
| Подавайте напругу на | 3,6 В |
| Тест | 3 |
| Кроковий двигун — індуктивність | 3,2 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 3,3 Ом |
| Кроковий двигун — тип | універсальний |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 1.2 А |
| Вага паковання | 0,295 кг |
| Висота паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 5,5 см |
| крутний момент | 2,8 кг*см |
| Ширина паковання | 6,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴



