Опис продукту: V-подібний ролик для профілю
V-подібний роликдля профілів V-подібних пазів. Ролики єневіддільний елементсистеми, засновані наалюмінієві профіліівимогливий рух. Входить до комплектуелементи, необхідні для виготовлення ролика. Щоб забезпечитинайменший опірПід час руху роликовий механізм оснащений підшипниками, що забезпечують безпроблемну роботуоснащені кришкамиV-подібне колесо забезпечує неймовірний комфорт,збірка всього механізму займає близько хвилини, а сам рулон єсуміснийз усіма профілямита аксесуари, доступні в нашій пропозиціїРолик також добре працюватиме вструктурипідданийбільші навантаження.
Конструкція рулону.
Крок назустріч творцям
Здійснення нового будівництва передбачає години проектної роботи длязробити вашу роботу максимально простоюз нашими проектами у форматіSTEP та як основа для SolidWorks.
Технічні характеристики:
- Матеріал: Делрин
- Колір: Чорний
- Твердість (за Роквеллом): M80
- Опір тиску: 63 МПа
- Розміри: 23,9 x 16 x 10,23 мм
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,015 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 8 см |
| Ширина паковання | 4,5 см |
- Ціна: 537 ₴

