
Velleman VMA500 2WD - 2-колісне шасі робота з приводом
2 195 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3194630284
Опис продукту: Velleman VMA500 2WD – двоколісне моторизоване шасі робота
Чорна платформа для будівництва робота. Комплект включає два двигуни постійного струму з колесами. Передня частина підтримуєтьсяметалеве обертове колесоКомпоненти шасі виготовлені з акрилу,мають монтажні отворищо дозволяє монтувати різні типи датчиків, контролерів (включаючи Arduino, Baby Orangutan, Raspberry Pi) та інші.
Velleman VMA500 2WD - 2-колісне шасі робота з приводом.
Платформа легко збирається, виробник надає ілюстровану інструкцію.Щоб запустити робота, просто зберіть платформу, прикріпіть двигуни, встановіть колеса та додайте будь-який контролер робота (наприклад, Arduino Uno з Motor Shield). Джерелом живлення є 4 батарейки типу АА (мізинчики); відповідний тримач для батарейок доступний окремо. Ми також пропонуємо датчики, які можуть розширити можливості робота.
Комплект включає
- Дві монтажні платформи
- Два колеса з шинами
- Два двигуни постійного струму з редукторами
- Одне металеве обертове колесо
- Металеві та пластикові деталі (гвинти, гайки та ін.)
Набір вимагає самостійної збірки. |
Специфікація
- Напруга живлення двигуна: від 5 В до 10 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Робот |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус + контролер | Немає |
| Тип шасі | Колісний |
| Шасі + привод | Да |
| Шасі — кількість коліс | 2 |
| Вага паковання | 0,45 кг |
| Висота паковання | 4,5 см |
| глибина паковання | 15 см |
| Ширина паковання | 23,5 см |
- Ціна: 2 195 ₴
