
Velleman KSR13 - Набір для будівництва робота 14-в-1 - на сонячній енергії
2 741 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2265341221
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Velleman KSR13 - 14-в-1 конструктор роботів - на сонячній енергії
Набір дозволяє вам будувати14 спорудНа сонячній енергії, з різним рівнем складності. Збірка набору дозволяє вивчити основні поняття, пов'язані з електронікою та механікою, водночас забезпечуючи чудове задоволення. Рекомендовано для дітей віком від 14 років.
Конструкції та розміри
- Початківець:
- черепаха -137 x 68 x 78 мм
- жук - 128 x 90 x 67 мм
- чотириногий - 106 x 87 x 78 мм
- Лодзь -255 x 176 x 105 мм
- ходунковий механізм - 105 x 78 x 75 мм
- собака -102 x 97 x 76 мм
- колісний транспортний засіб -162 x 113 x 105 мм
- Розширений:
- сороконіжка - 92 x 92 x 76 мм
- машина - 123 x 83 x 70 мм
- повзуча рослина - 162 x 98 x 90 мм
- серфер - 294 x 166 x 102 мм
- боксер - 118 x 100 x 80 мм
- краб - 88 x 83 x 81 мм
- весляр -255 x 176 x 104 мм
Комплект включає
- Двигун: 14 000 об/хв - 12 В
- Сонячна панель
- Пластикові деталі
- Інструкції з складання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 9+ років |
| Корпус + контролер | Да |
| Тип шасі | Колісний |
| Шасі + привод | Да |
| Шасі — кількість коліс | 2 |
| Вага паковання | 0,42 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 32 см |
| Ширина паковання | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 741 ₴









