
DFRobot Baron 4WD - 4-колісне шасі робота з приводом
3 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2218296699
Опис продукту: DFRobot Baron 4WD – чотириколісне моторизоване шасі робота
Ця повнопривідна платформа може підніматися та долати перешкоди завдяки своїй міцній алюмінієвій конструкції. Вона також оснащена чотирма двигунами постійного струму з енкодерами. Її деталі виготовлені з товстого акрилу, що запобігає пошкодженню крихким та тонким матеріалом. Платформа особливо рекомендується для використання на складній місцевості, такій як трава, пісок, гравій, а також на значно похилих поверхнях.
Інструкції зі складання шасі.
КОНТРОЛЬ
Комплектом можна керувати за допомогою будь-якої плати розробки з контролером двигуна, наприклад, модуля Arduino або Raspberry Pi з підключеними контролерами DRV8835.
Специфікація
- Напруга живлення: від 4,5 В до 6 В
- 4 двигуни:
- Джерело живлення: від 3 В до 7 В
- Споживання струму холостого ходу (3 В): 140 мА
- Споживання струму холостого ходу (6 В): 170 мА
- Швидкість без навантаження (3V): 90 об/хв
- Швидкість без навантаження (6 В) 160 об/хв
- Максимальний крутний момент: 0,8 кг*см (0,07 Нм)
- Діаметр колеса: 65 мм
- Сумісний із сервоприводами Hitec 311, 422 та кріпленнями для повороту/нахилу
- Встановлено ІЧ-перемикач
- Розміри: 230 x 185 x 110 мм
- Вага: 614 г
- Максимальне навантаження: 800 г
DFRobot Baron 4WD - 4-колісне шасі робота з приводом.
Входить до комплекту
- Основні частини платформи
- 4 високоякісні гумові колеса
- 4 двигуни постійного струму
- Комплект енкодера
- Перемикач
- Порт заряджання
- 4 циліндри
- Монтажні гвинти
- 3 монтажні кронштейни для датчика відстані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус + контролер | Немає |
| Тип шасі | Колісний |
| Шасі + привод | Да |
| Шасі — кількість коліс | 4 |
| Вага паковання | 0,9 кг |
| Висота паковання | 19,5 см |
| глибина паковання | 9,6 см |
| Ширина паковання | 24,4 см |
- Ціна: 3 980 ₴





