
Колеса 80x10 мм для валів 3 мм та 4 мм - чорні - Pololu 3690
1 019 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3784652357
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Колеса 80x10 мм для вала 3 мм та 4 мм - чорні - Pololu 3690
Колеса маютьсиліконові шиниз протектором, завдяки якому вони усувають вплив забруднення ґрунту на тертя та зчеплення.Монтажний отвірбув встановлений на валахМікродвигуни PololuКолеса мають змінні цанги, тому вони підходять для двигунів з різними валами.
Магазин також пропонує диски та шини Pololu інших розмірів.
Розміри коліс від Pololu
Діаметр разом з шиною становить 80 мм. Загальна ширина — 10 мм. Чотири втулки дозволяють використовувати різні двигуни.
Технічні характеристики Pololu 3690
- Діаметр колеса: 80 мм
- Ширина шини: 10 мм
- Діаметр отвору: змінні цанги
- D-подібна форма 3 мм
- 3 мм круглий
- D-подібна форма 4 мм
- 4 мм круглий
- Вага: 23 г
- Кількість коліс у комплекті: 2
- Колір: чорний
- Монтажні елементи в комплекті
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 80,0 мм |
| Діаметр вала двигуна | 3,0 мм |
| Маса | 23 г |
| Ширина | 10,0 мм |
| Вага паковання | 0,052 кг |
| Висота паковання | 3,5 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 12,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 019 ₴








