
Кроковий двигун JK42HS40-1704 200 кроків/об 2.8V/1.7A/0.4Nm
1 596 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3451767183
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун JK42HS40-1704 200 кроків/об 2.8V / 1.7A / 0.4Nm
Цей біполярний чотирипровідний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він працює від живлення 2,8 В і споживає 1700 мА струму на котушку. Його крутний момент становить 4,0 кгс/см (0,4 Нм). Розміри 42 x 42 x 40 мм (NEMA 17).
Аксесуари для двигуна
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HS40-1704
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 2,8 В
- Споживання струму на котушку: 1,7 А
- Опір котушки 1,65 Ом
- Індуктивність обмотки: 3,2 мГн
- Момент утримання 4,0 кг*см (0,4 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 280 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 40 мм (без вала)
Деталі в технічній документації.
Кроковий двигун JK42HS40-1704 200 кроків/об 2,8 В / 1,7 А / 0,4 Нм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Маса | 280 г |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 2,8 В |
| Номінальна напруга | 2,8 В |
| Подавайте напругу на | 2,8 В |
| Тест | 3 |
| Кроковий двигун — індуктивність | 3,2 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 1,65 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 1.7 А |
| Вага паковання | 0,292 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 10 см |
| крутний момент | 4,0 кг*см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 596 ₴



