
Колеса 32x7 мм - білі - 2 шт. - Pololu 1088
525 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2133784464
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Колеса Pololu 32x7 мм - білі - 2 шт.
Колеса мають протектори, що зменшують вплив забруднення ґрунту на тертя та зчеплення. Колеса призначені для пресування валів мікродвигунів Pololu. Вони також працюють з пластиковими кутовими двигунами.
Колеса 32x7 мм - білі - 2 шт. - Pololu 1088.
Розміри коліс
Діаметр, включаючи шину, становить 32 мм. Загальна ширина становить 8 мм. Монтажний отвір має D-подібну форму та діаметр 3 мм. Розміри обода показано на кресленні нижче.
Специфікації коліс Pololu
- Діаметр колеса: 32 мм
- Ширина шини: 6,5 мм
- Діаметр отвору: 3 мм (D-подібний)
- Вага: 3,2 г
- Кількість коліс у комплекті: 2
Магазин також пропонує диски та шини Pololu інших розмірів.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Діаметр | 32,0 мм |
| Діаметр вала двигуна | 3,0 мм |
| Маса | 3,2 г |
| Ширина | 6,5 мм |
| Вага паковання | 0,007 кг |
| Висота паковання | 9,8 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



