
Стандарт PowerHD LW-15MG - цифровий сервопривід - водонепроникний
2 207 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1528500404
Опис продукту: PowerHD LW-15MG стандартний - цифровий сервопривід - водонепроникний
Сервопривід PowerHD LW-15MG — це вдосконалений цифровий сервопривід.стандарт, який характеризується міцною конструкцією та універсальністю. Він має діапазон потужностівід 4,8 В до 7,2 В, що дозволяє гнучко адаптуватися до різних застосувань. Крім того, його водонепроникний корпус робить його придатним для використання навіть у суворих умовах навколишнього середовища.Робоча швидкістьікрутний моментрегулюються залежно від напруги живлення, що дозволяє точно контролювати рух. Комплект сервоприводів включаєТ-подібні стрижні, шайби та гвинти, що полегшує складання та забезпечує стабільне з'єднання з іншими компонентами системи. Сервопривід LW-15MG є незамінним інструментом у проектах, що потребують точного керування рухом.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Технічні характеристики
- Напруга живлення: від 4,8 В до 7,2 В
- Діапазон руху: 180° ±10°
- Тип: цифровий
- Має водонепроникний корпус
- Робоча температура: від -20°C до 60°C
- Робоча частота: 1520 мкс / 333 Гц
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Розміри: 40,5 x 20,5 x 39,3 мм
- Вага: 62 г
- Параметри для 4,8 В
- Крутний момент: 9 кг*см
- Швидкість: 0,15 сек
- Параметри для 6 В
- Крутний момент: 12,5 кг*см
- Швидкість: 0,13 сек
- Параметри для 7,2 В
- Крутний момент: 15 кг*см
- Швидкість: 0,11 сек
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 7,2 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 180 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Вага паковання | 0,063 кг |
| Висота паковання | 7,2 см |
| глибина паковання | 4 см |
| Ширина паковання | 6,2 см |
- Ціна: 2 207 ₴


