
Насос рідинний електричний AD20P-1230E - 12V 240л/год
1 138 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4166253597
Насос рідинний електричний AD20P-1230E - 12V 240л/год
Міні заглибний насос модель AD20P-1230E, чорний. Він забезпечує можливість потоку рідини до 240 л/год. Робоча напруга насоса 12 В, споживаний струм 300 мА. Він має кабель довжиною 160 см, монтажний кронштейн і вилку постійного струму.
Опис товару: Насос рідинний електричний AD20P-1230E - 12V 240л/год
Невеликий занурювальний водяний насос чорного кольору з продуктивністю рідини до 240 л/год. Щільний і призначений для розміщення нижче рівня грунтових вод. Робоча напруга електронасоса 12 В, споживаний струм 300 мА. Має кабель довжиною 160 см і кронштейн для кріплення. Максимальна висота перекачування рідини 300 см. Рекомендується особливо для малих, комунальних гідравлічних установок.
Електричний рідинний насос 12 В 240 л/год AD20P-1230E.
Характеристики електричного рідинного насоса
- Колір: чорний
- Напруга: DC 12V
- Сила струму: 300 мА
- Витрата рідини: 240 л/год
- Вихід: вилка постійного струму 5,5 / 2,1 мм
- Максимальна висота перекачування рідини: 300 см
- Довжина кабелю: 160 см
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Тип приводу | Гідравлічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,6 м |
| Номінальна вихідна напруга | 12,0 В |
| Вага паковання | 0,11 кг |
| Висота паковання | 4,5 см |
| глибина паковання | 6,5 см |
| Ширина паковання | 6,5 см |
- Ціна: 1 138 ₴


