
Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об 3V 1.7A 0.48Nm - SparkFun ROB-10846
3 398 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3191083373
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об 3 В 1,7 А 0,48 Нм
Біполярний, чотирипровідний кроковий двигун. Має роздільну здатність400 кроків на оберт (0,9 градуса)Він живиться від 3 В і споживає струм 1700 мА на котушку. Утримувальний момент становить4,89 кг*см (0,48 Нм).На виході є вал діаметром 5 мм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна
- Роздільна здатність: 400 кроків/об (0,9°)
- Номінальна напруга: 3 В
- Споживання струму на котушку: 1,7 А
- Опір котушки 1,8 Ом
- Індуктивність обмотки: 2,88 мГн
- Момент утримання 4,89 кг*см (0,48 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 360 г
- Розміри: 42 x 42 x 48 мм (без вала) - NEMA 17
Кроковий двигун 42BYGHM809 400 кроків/об.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Маса | 360 г |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 3,0 В |
| Номінальна напруга | 3,0 В |
| Подавайте напругу на | 3,0 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 2,88 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 400 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 1,8 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 1.7 А |
| Вага паковання | 0,374 кг |
| Висота паковання | 6 см |
| глибина паковання | 9 см |
| крутний момент | 4,89 кг*см |
| Ширина паковання | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 398 ₴


