
Цифровий датчик температури - STTS22H - мікроверсія - Qwiic - SparkFun SEN-21273
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1999903248
Опис продукту: Цифровий датчик температури - STTS22H - мікроверсія - Qwiic - SparkFun SEN-21273
Мініатюрна версія датчика температури з мікросхемою STTS22H від STMicroelectronics. Характеризується високою точністю вимірювання та низьким споживанням струму 1,75 мкА в одноразовому режимі. Модуль калібрований на заводі, а показання видаються з точністю±0,5°Cв діапазоні від -10°C до 60°C. Повний діапазон вимірювання температури становитьвід -40°C до 125°CДатчик використовує інтерфейс для зв'язку.I2Cпро адресу за замовчуванням0x3Cта можливість зміни адреси на 0x38 за допомогою перемички. Модуль маєтри режими роботиякі обирає користувач - Freerun, one-shot та Low-ODR.
Виробник підготував детальний – перевірте!
Цифровий датчик температури - STTS22H - мікроверсія - Qwiic - SparkFun SEN-21273.
Цифровий датчик температури від SparkFun з високою точністю вимірювання.
Особливості модуля
- Компактні розміри, що дозволяють реалізовувати додатки з обмеженим робочим простором
- Заводське калібрування, що забезпечує високу точність зчитування
- Низьке енергоспоживання в одноразовому режимі, що мінімізує вплив самонагріву на точність вимірювання
- Відстежуваність NIST
- Програмовані пороги, індивідуально встановлені користувачем
- Оснащений роз'ємом Qwiic - паяти не потрібно
Технічні характеристики модуля
- Тип: цифровий датчик температури
- Система: STTS22H
- Інтерфейс зв'язку: шина I2C
- Адреса I2C: за замовчуванням 0x3C, можна змінити на 0x38 за допомогою перемички
- Діапазон вимірювання: від -40°C до 125°C
- Точність: ±0,5°C (від -10°C до 60°C)
- Програмовані пороги з виводом переривання
- Програмовані режими роботи: вільний режим, одноразовий режим та режим низького ODR
- Напруга живлення: від 1,5 В до 3,6 В (3,3 В через роз'єм Qwiic)
- Розміри: 19,05 x 7,62 мм
Вміст набору
- Цифровий датчик температури - STTS22H - мікроверсія - Qwiic - SparkFun SEN-21273
Адресу шини I2C можна змінити за допомогою перемички.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STMicroelectronics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Модуль — тип | Температури |
| Вага паковання | 0,001 кг |
| Висота паковання | 9 см |
| глибина паковання | 0,6 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 995 ₴



