
SHT31 - цифровий I2C датчик вологості та температури - Adafruit 2857
1 825 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1932207522
Опис продукту: SHT31 - цифровий датчик вологості та температури I2C
Простий у використанні датчик температури та вологості, що живиться від напруги від 3 В до 5,0 В. Він з'єднується через інтерфейс I2C та має точність вимірювання до 0,3°C. Датчик використовується в таких пристроях, як метеостанції та системи клімат-контролю в приміщенні.
Підключення
Для належної роботи просто підключіть джерело живлення, лінії даних SDA та лінії тактової частоти SCL. На платі встановлені підтягуючі резистори 10 кОм.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Контакт живлення 3 В - 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| АДРЕСА | Вибір адреси I2C. Низький стан (за замовчуванням) - 0x44 Високий стан - 0x45. |
| РСТ | Скидання модуля активується низьким рівнем сигналу. |
| ALRT | Вивід сигналізації та переривання. Деталі в . |
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також підготував його для користувачів Arduino. |
Контакти являють собою паяльні площадки, що дозволяють паяти роз'єми Goldpin з кроком 2,54 мм. Вони дозволяють підключати систему до макетної плати або основного модуля за допомогою проводів. Комплект містить роз'єми Goldpin для самостійного паяння.
Технічні характеристики SHT31
- Напруга живлення: від 3 до 5,0 В
- Швидкий час відгуку
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Температура
- Діапазон вимірювання: від -40 до 125°C
- Точність: ±0,3°C
- Вологість:
- Діапазон вимірювання: від 0% відносної вологості до 100%
- Точність: ±2% *
- Інтерфейс: I2C
- Адреса I2C: 0x44 або 0x45
- Розміри: 18 x 25 x 5 мм
*RH – відносна вологість, виражена у відсотках. Це відношення фактичної вологості повітря до максимальної кількості, яку повітря може утримувати за заданої температури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,3 °С |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 0,3 см |
| глибина паковання | 13 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 1 825 ₴



