
Ваги Qwiic - Модуль тензодатчиків NAU7802 - SparkFun SEN-15242
2 248 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1351365022
Опис продукту: Ваги SparkFun Qwiic - модуль NAU7802
Системний модульНАУ7802що дозволяє зчитувати дані з балок тензодатчиків. Підключивши модель до мікроконтролера, можна зчитувати зміну опору балки з незначним калібруваннямточне вимірювання вагиДошка оснащеназатискні роз'ємита роз'єми Qwiic. Він взаємодіє через інтерфейсI2CПрацює з напругою3,3 В.
Після підключення тензодатчика модуль зможе перетворити сигнал у сигнал, який може зчитати мікроконтролер, який ви використовуєте. NAU7802 – це перетворювачАЦПз виходом I2C для посилення та перетворення сигналів від стандартного тензодатчика.
Розпіновка модуля SparkFun NAU7802
Модуль взаємодіє через інтерфейс I2C. Крім того, модуль має роз'єм Qwiic, який дозволяє підключати його безпосередньо доНакладання Qwiic.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| 3V3 | Напруга живлення 3,3 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| ВНУТРІШНЄ | Зовнішнє переривання. |
| AVDD | Вихідний стабілізатор напруги від 4,5 В до 2,4 В. |
| ЧЕРВОНИЙ/E+ | Позитивна напруга джерела живлення променятензометричний. |
| ЧОРНИЙ/E- | Негативна напруга джерела живлення променятензометричний. |
| БІЛИЙ/А- | Негативна лінія для підключення балки тензодатчика. |
| ЗЕЛЕНИЙ/A+ | Позитивнийлінія для підключення балки тензодатчика. |
| Б- | VIN2N – додатковий канал АЦП, негативний вхід. |
| В+ | VIN2P - додатковий канал АЦП, позитивний вхід. |
Технічні характеристики модуля NAU7802
- Напруга живлення: 3,3 В (NAU7802: від 2,7 В до 5,5 В)
- АЦП-перетворювач: двоканальний, 24-бітний
- Програмований підсилювач посилення
- Вбудований датчик температури
- Одночасне придушення 50 Гц та 60 Гц
- Програмований коефіцієнт посилення PGA: від 1 до 128
- Програмований діапазон вихідного сигналу аналого-цифрового перетворювача (АЦП)
- Діапазон зовнішньої диференціальної опорної напруги від 0,1 В до 5 В
- Низьке енергоспоживання та програмовані опції керування живленням: до 1 мкА в стані очікування
- 2 роз'єми Qwiic
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 1,7 см |
| Ширина паковання | 5 см |
- Ціна: 2 248 ₴


