
Grove - датчик/зонд вологості ґрунту v1.4 - аналоговий
447 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 842194309
Опис продукту: Grove - датчик/зонд вологості ґрунту v1.4 - аналоговий
Датчик, що використовується для визначеннярівень вологості ґрунтуВін живиться напругою від 3,3 В до 5 В. Вихідна напруга - це аналогова напруга, яка зростає зі збільшенням вологості. Модуль маємонтажні отворидля гвинтів 2 мм та припаянихроз'єм для підключення до мікрокомп'ютера.Датчик сумісний з Arduino, Raspberry Pi, BeagleBone Wio, LinkIt ONE та більшістю інших мікрокомп'ютерів/контролерів.Кабель Grove в комплекті.
Робота датчика
Датчик має аналоговий вихід, який слід підключити до контакту аналого-цифрового перетворювача (аналоговий вхід Arduino). Це дозволяє визначати рівень вологості шляхом вимірювання пропорційного сигналу напруги. Для сухого ґрунту показання коливатимуться від 0 до 300, для вологого ґрунту від 300 до 700, а якщо датчик занурений у воду, від 700 до 950. Виробник надає інструкції з підключення Arduino, Raspberry Pi та TI LaunchPad разом із вихідним кодом.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| SIG | Аналоговий вихід з напругою, пропорційною рівню вологості ґрунту. |
Grove - датчик/зонд вологості ґрунту v1.4 - аналоговий.
Специфікація
- Напруга: від 3,3 В до 5 В
- Споживання струму: 35 мА
- Сигнал: аналоговий
- Розміри: 60 x 20 x 6,35 мм
- Вага: 10 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Вологість |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 13,6 см |
| глибина паковання | 1,2 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 447 ₴




