
Grove - TH02 - датчик температури та вологості I2C
1 069 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2552736136
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - TH02 - датчик температури та вологості I2C
Датчик температури та вологості серії TH02 Grove з інтерфейсом I2C. Діапазон вимірювання температури від 0 °C до 70 °C, а вологості від 0% до 80% відносної вологості. Комплект містить кабель, адаптований до Seeedstudio Base Shield версії 2.0.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає , а ви можете знайти його на GitHub. |
Виведення
Система має чотири контакти, на спеціальному роз'ємі, кабель для якого входить до комплекту.
Розподіл компонентів на платі.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Технічні характеристики датчика температури та вологості
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Споживання струму: до 350 мкА
- Діапазон вимірювання:
- Вологість: від 0% до 80% відносної вологості
- Температура: від 0 °C до 70 °C
- Точність вимірювання:
- Вологість: ± 4,5% відносної вологості
- Температура: ±0,5 °C
- Зв'язок: інтерфейс I2C
- Комплект містить кабель для підключення до Base Shield v2.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 70 °C |
| Модуль — Температура з | 0 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Модуль — тип | Температура та вологість |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 6,5 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴



