
Grove - 4-сегментний модуль індикатора - цифровий інтерфейс
623 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1590527664
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - 4-сегментний індикаторний модуль - цифровий інтерфейс
Модуль з чотирма символами7-сегментний дисплейіз серії Grove. Дозволяє відображати чотири цифри з двокрапкою та деякі літери червоного кольору. Базований на мікросхемі TM1637, сумісний з популярними платами Arduino. Дозволяє налаштувати рівень підсвічування.
Інтерфейсний модуль Grove.
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,0 В
- Використаний чіп: TM1637
- Зв'язок: цифровий інтерфейс: DIO, CLK
- Колір сегмента: червоний
- Розподільники: 4-контактний Goldpin, крок 2,54 мм
- Розміри: 40 x 20 x 12 мм
- Висота символів: 9 мм
- Вага: 11 г
Продукт, сумісний з Arduino Виробник передбачає і для Arduino. |
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером через два цифрові виводи, DIO та CLK. Він має такі виводи:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 6 В. |
| ДІО | Лінія передачі даних. |
| CLK | Лінія годинника. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Відобразити |
| Розділений екран | 4 цифри |
| Сенсорний екран | Немає |
| Екран — діагональ | 0,45 '' |
| Екран — інтерфейс | GPIO |
| Екранний тип | сегментований світлодіод |
| Вага паковання | 0,014 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴


