
Датчик рівня рідини - аналоговий + кабелі - Waveshare 9525
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3317643550
Опис продукту: Датчик рівня рідини - аналоговий + кабелі - Waveshare
Датчик, що використовується для визначення рівня рідини в посудині. Він живиться напругою від 2,0 В до 5,0 В.Вихід являє собою аналогову напругу, яка збільшуєтьсяйого значення з глибиною занурення зонда,що робить його сумісним з більшістю модулів розробки, таких як Arduino. Пристрій працює в діапазоні до 48 мм.
Робота датчика
Датчик має аналоговий вихід, який слід підключити до контакту аналого-цифрового перетворювача (аналоговий вхід Arduino). Це дозволяє визначати рівень рідини шляхом вимірювання пропорційного сигналу напруги.
Датчик рівня рідини – як він працює?
Датчик рівня рідиниВін використовується для контролю рівня рідини в системах або резервуарах. Цей тип модуля зазвичай використовується в різних інженерних, електронних та робототехнічних проектах з використанням модулів виконавчих механізмів. Коли певна рідина контактує з реалізованими електродами, опір змінюється, що дозволяє датчику визначити її рівень. Ці продукти використовують цифровий інтерфейс для зв'язку, тобто вони можуть безпосередньо передавати зібрані дані на мікроконтролер, реалізований у нашому проекті.
Аналоговий датчик рівня рідини Waveshare 9525 – інформація про модель
Пропонується нашим магазиномАналоговий датчик рівня рідини Waveshare 9525Він може живитися напругою від 3,3 до 5 В. Ця функція робить його сумісним з багатьма мікроконтролерами, включаючи неймовірно популярний Arduino. Ця модель використовує інтерфейс GPIO (загальний вхід/вихід) для зв'язку. Це дозволяє їй передавати сигнали без необхідності додаткової обробки. Це, ймовірно, буде важливим для багатьох користувачів.Аналоговий датчик рівня рідини Waveshare 9525Він водонепроникний (IP67). Крім того, він може виявляти рідину у п'яти точках. Цей датчик рівня рідини може успішно використовуватися в акваріумах, системах охолодження та зрошення.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 2 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| AOUT | Аналоговий вихід з напругою, пропорційною рівню рідини. |
Входить до комплекту
- вимірювальний зонд
- кабелі для перемикання між жінками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | General |
| Сумісність з моделлю | Zonda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тест | 4 |
| Вага паковання | 0,007 кг |
| Висота паковання | 0,5 см |
| глибина паковання | 9,5 см |
| Ширина паковання | 6 см |
- Ціна: 387 ₴


