Опис продукту: Grove ESP8285 V2 - модуль UART WiFi
МодульWi-FizСерія Гроувна основі системиESP8285з інтегрованим протоколомTCP/IPта обслуговуванняAT-командиПідтримує найпопулярніші функції безпеки, такі якWEP, WPA/WPA2, TKIP, AES та WAPIТакож може працювати якТочка доступу з DHCPабо грати рольпідключення до двох інших мереж Wi-FiВін також має здатністьНалаштування MAC- та IP-адрес. Він живиться напругою відвід 3,3 В до 5,5 ВВін зв'язується з мікроконтролером черезІнтерфейс UARTКомплект включає кабель, адаптований до Seeedstudio Base Shield v2.0 для Arduino.
Grove ESP8285 V2 - UART WiFi модуль.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник робить його доступним для Arduino та на GitHub |
Опис розпіновки
Система маєчотириконтакти на спеціальному роз'ємі серії Grove, кабель для якого входить до комплекту.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Техас | Передавач інтерфейсу UART. |
| Рецепт | ОтримувачІнтерфейс UART. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Технічні характеристики Grove ESP8285 V2
- Чіп Wi-Fi: ESP8285 ESP-07
- Підтримка AT-команд
- Вбудована антена
- Протокол:802.11 b/g/n (2,4 ГГц)
- Функція QoS
- Інтерфейс: UART
- Пропускна здатність: 11520 біт/с
- Пам'ять: 1 МБ
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В
- Розміри: 40 x 20 x 7 мм
- Вага: 3,4 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESP |
| Користувальницькі характеристики | |
| UC — Мікроконтролер | ESP-8285 |
| Модуль — тип | Радіо |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,5 В |
| Частота к | 2,4 ГГц |
| Частота от | 2,4 ГГц |
| Вага паковання | 0,056 кг |
| Висота паковання | 0,9 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 1 043 ₴




