
Grove - BME280 - датчик вологості, температури та тиску 110kPa I2C 3-5V
1 616 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 450430654
Опис продукту: Grove - BME280 - датчик вологості, температури та тиску 110 кПа I2C 3-5 В
Модуль Grove оснащений датчикомвологість, температура та тискЖивлення від напруги від 3,3 В до 5 В з інтерфейсами I2C та SPI. Діапазон вимірювань: температура: від -40°C до 85°C, вологість: від 0% відносної вологості до 100% відносної вологості, тиск: від 300 гПа до 1100 гПа. Комплект також включає кабель, адаптований до Seeedstudio Base Shield версії 2.0.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник робить його доступним для Arduino та на GitHub |
Виведення
Система має чотири контакти, на спеціальному роз'ємі, кабель для якого входить до комплекту.
Розповсюдженнякомпоненти реклами на дошці.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Робочий струм: 0,4 мА
- Робоча температура: від -40°C до 85°C
- Робочий діапазон датчика тиску: від 300 гПа до 1100 гПа (точність +/- 1 гПа)
- Робочий діапазон датчика температури: від -40°C до 85°C (точність +/- 1°C)
- Робочий діапазон датчика вологості: 0% - 100% (точність +/- 3%)
- Система: BME280
- Інтерфейс: I2C, SPI
- Адреса I2C: 0x76 (за замовчуванням), 0x77
- Розміри: 40 x 20 мм
- Вага 10 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 85 °C |
| Модуль — Температура з | -40 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 1 °C |
| Модуль — тип | Температура, вологість, тиск |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| глибина паковання | 0,9 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 1 616 ₴



