Опис продукту: Grove - інфрачервоний передавач 940 нм
Інфрачервоний передавач серії Grove, що випромінює світло з довжиною хвилі 940 нм. Працює з напругою від 3,3 В до 5,0 В. Датчик передає сигнал на відстань до 10 м.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає посібник користувача та посібник для Arduino. |
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Довжина хвилі випромінюваного світла: 940 нм
- Дальність: 10 м
- Зв'язок: цифровий сигнал
- Розміри: 20 x 20 мм
Інфрачервоний передавач - світлодіодні діоди світять невидимо для людського ока!
Пропонований модуль розширення серії Grove базується на інфрачервоному передавачі TSAL6200. Розроблений компанією Vishay Semiconductors, цей пристрій містить світлодіод, що випромінює світло з довжиною хвилі приблизно 940 нм, що знаходиться в інфрачервоному діапазоні довжин хвиль, тобто світло фізично невидиме для людського ока. Вихідна потужність передавача становить лише кілька міліват. Його проста та надійна конструкція дозволяє використовувати модуль Grove з інфрачервоним передавачем у широкому спектрі застосувань, включаючи роботів, рішення для розумного дому та пристрої та системи промислової автоматизації.
Застосування модуля Grove з інфрачервоним передавачем
Модуль Grove, заснований на інфрачервоному передавачi TSAL6200, може використовуватися в багатьох сферах застосування, де зв'язок здійснюється за допомогою дистанційного керування, таких як пульти дистанційного керування телевізорами, кондиціонерами та іншими нестандартними пристроями. Інфрачервоний передавач також ідеально підходить для систем сигналізації та систем передачі даних на близькій відстані. Це стосується таких пристроїв, як клавіатури, миші, принтери, зчитувачі штрих-кодів та інші периферійні пристрої, підключені до комп'ютера. Ви також можете використовувати цей датчик для створення автоматичного вимикача, який вмикає та вимикає протитуманні фари вашого автомобіля.
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером цифровим способом. Він має такі контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| Техас | Сигнал передавача. |
Grove — це серія модулів та датчиків, сумісних з Base Shield, які працюють з Arduino та STM32 Nucleo. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — тип | Інфрачервоний |
| Номінальна потужність | 0,125 Вт |
| Світлодіодна лінза | матовий |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 7 см |
| довжина хвилі світлодіода | 940 нм |
| світлодіодний тип | модуль |
| Цвет светодиода | ИК |
| Ширина паковання | 4 см |
- Ціна: 477 ₴




