Опис продукту: Grove - інфрачервоний приймач 38 кГц 940 нм
Інфрачервоний приймач серії Grove, що працює на частоті 38 кГцз напругою від 3,3 В до 5,0 В. Максимальна чутливість знаходиться на довжині хвилі 940 нм.
Інтерфейсний модуль Grove.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає посібник користувача та посібник для Arduino. |
Підключення
Датчик зв'язується з мікроконтролером цифровим способом. Він має такі контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| Рецепт | Сигнал приймача. |
Технічні характеристики інфрачервоного приймача
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Робоча частота: 38 кГц
- Максимальна чутливість для довжини хвилі: 940 нм / 950 нм (див. документацію для отримання детальнішої інформації)
- Дальність: 10 м
- Зв'язок: цифровий сигнал
- Розміри: 20 x 20 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Інфрачервоний |
| Номінальна потужність | 0,125 Вт |
| Світлодіодна лінза | матовий |
| Вага паковання | 0,008 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 6 см |
| довжина хвилі світлодіода | 940 нм |
| світлодіодний тип | модуль |
| Цвет светодиода | ИК |
| Ширина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 417 ₴




