Опис продукту: Grove - LoRa Radio 868MHz - радіомодуль
Радіомодуль868 МГц RFM95Велика дальність дії (Long Range: LoRa). Дозволяє передавати дані ввідстані до приблизно 800 м, використовуючи кабель як антену. Модульоснащений роз'ємом u.FLЦе дозволяє підключити додаткову антену. Комплект включає кабель з роз'ємом Grove, адаптований до Seeedstudio Base Shield v2.0. Система працює на 3,3 В та 5 В. Модуль оснащений мікроконтролером ATmega 168, широко використовуваним високопродуктивним, низькоенергетичним чіпом, та чіпом RFM95 на базі SX1276 LoRa.® – це приймач-передавач (передавач-приймач), що забезпечує зв'язок з розширеним спектром на дуже великій відстані та високим опором з мінімальним споживанням енергії. Ми також пропонуємо радіомодуль 433 МГц.
Комплект включає
- Модуль Grove - Lora Radio 868 МГц
- З'єднувальний кабель Grove
Модуль постачається з 4-контактним кабелем для Base Shield версії 2.0.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає разом із прикладами для Arduino. |
Технічні характеристики Grove - LoRa Radio 868MHz - Радіомодуль
- Система зв'язку:RFM95 на базі SX1276 LoRa®
- Система керування: ATmega168
- Робоча напруга: від 3,3 В до 5 В
- Споживання енергії:
- Передача: 28 мА
- У режимі очікування: 8,4 мА
- Прийом: 20 мА
- Інтерфейс: UART
- Вбудована антена + роз'єм u.FL
- Робоча частота: 868 МГц
- Робоча температура: від -20 °C до 70 °C
- Вихідна потужність: 100 мВт (20 дБм)
- З'єднувальний кабель у комплекті
- Розміри: 40 x 20 мм
Підключення радіомодуля Grove - LoRa Radio 868 MHz
Модуль зв'язується з Arduino через інтерфейс UART. Завдяки роз'єму Grove його можна підключити безпосередньо до плати за допомогою екрану. Базовий щит версії 2.0. Модуль має такі контакти.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Рецепт | UART-приймач. |
| Техас | Передавач UART. |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — тип | Радіо |
| Частота к | 868 МГц |
| Частота от | 868 МГц |
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 13,9 см |
| глибина паковання | 1,3 см |
| Ширина паковання | 8,9 см |
- Ціна: 1 848 ₴




