
Grove - датчик диму та легкозаймистих газів - MQ2 - аналоговий - напівпровідниковий
853 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2752063237
Опис продукту: Grove - датчик диму та горючих газів - MQ2 - напівпровідник
Модуль датчика газуMQ2здатний виявляти дим та витоки газоподібного палива, такого як зріджений нафтовий газ (LPG), метан, водень, бутан тощо. Датчик сумісний з Arduino та Raspberry Pi, завдяки роз'єму Grove можна безпосередньо підключити модуль до Grove-Pi+ та Grove Base Shield. Датчик використовуєаналоговий інтерфейсТому, щоб використовувати його з Raspberry Pi, необхідно використовувати плату Grove-Pi+ або АЦП-перетворювач..На платі є потенціометр для регулювання чутливості датчика.
Технічні характеристики детектора диму та горючих газів - MQ2
- Напруга живлення: 5 В
- Діапазон регулювання чутливості: від 3 кОмвід Ω до 30 кОм
- Діапазон вимірювання: від 300 до 10 000 ppm
- Тип: напівпровідник
- Розміри: 40 x 30 x 20 мм
- Вага: 10,5 г
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає схему, що показує його підключення та програмування. |
Grove - датчик диму та легкозаймистих газів - MQ2 - напівпровідниковий.
Детектор диму та легкозаймистих газів.
Комплект включає:
- Газовий датчик MQ2
- Гроув Кабель
Підключення датчика диму та горючих газів - MQ2
Датчик встановлений у тримачі на друкованій платі, що завдяки вбудованому роз'єму Grove дозволяє безпосередньо підключати модуль до Arduino або Raspberry за допомогоюнакладанняГроув-Пі+абоЩит бази ГроувДатчик зв'язується через аналоговий інтерфейс і не може використовуватися лише з Raspberry Pi, потрібен щит Grove-Pi+ або АЦП-перетворювач.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення становить 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| SIG | Вихідний сигнал датчика. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Якість повітря |
| Вага паковання | 0,016 кг |
| Висота паковання | 13,5 см |
| глибина паковання | 2,3 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 853 ₴



