
Датчик переривання ІЧ-променя - світлодіод 3 мм - 0-25 см
477 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 955168377
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Датчик переривання ІЧ-променя - світлодіод 3 мм - 0-25 см
Датчик реагує напереривання інфрачервоного променя світлаякий передається міжпередавачaприймачМодуль, оснащений діодом3-мм ІЧ-світлодіодпро кут освітлення10°Для правильного запуску пристрої повинні бути розташовані по прямій лінії, щоб промінь, що надсилається передавачем, досягав приймача. Системи переривання променя використовуються в таких застосуваннях, як вимірювальні вентилі.
Датчик переривання ІЧ-променя - 3-мм світлодіод.
Технічні характеристики датчика розриву променя
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Діапазон: від 0 см до 25 см
- Діод: 3-мм ІЧ-світлодіод
- Кут променя: 10°
- Час відгуку: до 2 мс
- Вихід: відкритий колектор
Детальний опис можна знайти в . |
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | Аналоговий |
| Модуль — збирання | Для кабелів |
| Модуль — тип | ИК-светодиод |
| Напруга живлення від | 3,3 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 1,5 см |
| глибина паковання | 11 см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 477 ₴


