
Grove - Датчик сонячного світла SI1151 версії 2.0
1 090 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4089095051
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - SI1151 Датчик сонячного світла версії 2.0
Модуль Grove на базі SI1151. Багатоканальний,цифровий датчик світлаздатний виявляти видиме та інфрачервоне світло. Працює з напругою від 3 В до 5,5 В. Зв'язок здійснюється через інтерфейс I2C. Комплект включає кабель, адаптований до накладки SeeedstudioБазовий щит версії 2.0.
Модуль постачається з 4-контактним кабелем для Base Shield v2.
Підключення
Датчик спілкується з мікроконтролером через інтерфейс I2C. Роз’єм Grove містить наступні контакти:
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 2,7 В до 5,5 В |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
Продукт, сумісний з Arduino Виробник також передбачає підключення до Arduino. |
Специфікація
- Чіп: SI1151
- Напруга живлення: від 3 В до 5,5 В
- Інтерфейс зв'язку: I2C
- Роздільна здатність: 7 біт
- Адреса I2C за замовчуванням: 0x60
- Довжина хвилі: від 280 нм до 950 нм
- Робоча температура: від -45 °C до 85 °C
- 4-контактний інтерфейс Grove
- Розміри модуля: 140 x 85 x 11 мм
- Вага: 9 г
Вміст набору
- Grove - Датчик сонячного світла SI1151 версії 2.0
- Гроув Кабель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Свет |
| Вага паковання | 0,003 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| глибина паковання | 1,8 см |
| Ширина паковання | 8,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴



