Опис продукту: Grove - DS1307 I2C годинник реального часу
Модуль серії Grove, оснащений годинником реального часуDS1307, оптимізована для низького енергоспоживання, напруга живлення якої підтримується круглою батареєю CR1225 (не входить до комплекту). Система дозволяє створювати програми, які потребуютьточне налаштування часуМодуль використовується для зв'язкуІнтерфейс I2CЖивиться від напруги5 В.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Виробник також передбачає підключення до Arduino. |
Опис підключення та розпіновки
Датчик зв'язується з мікроконтролером через інтерфейс I2C.Він оснащений інтерфейсом Grove, що спрощує його підключення доАрдуїноз накладаннямBase Shield версії 2.0 або з Raspberry Pi з Grove shield.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення від 3,3 В до 5 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
Технічні характеристики модуля з RTC
- Робоча напруга: 5 В
- RTC надає: секунди, хвилини, години, дні, місяці та роки до 2100 року.
- Оперативна пам'ять: 56 байт
- Зв'язок: інтерфейс I2C
- Розміри: 130 мм x 80 мм x 10 мм
- Вага 10 г
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,01 кг |
| Висота паковання | 13,5 см |
| глибина паковання | 1 см |
| Ширина паковання | 8,5 см |
- Ціна: 623 ₴



