
Grove - PCA9685 - 16-канальний, 12-бітний ШІМ сервоконтролер I2C
1 616 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3613176730
Опис продукту: Grove - PCA9685 - 16-канальний, 12-бітний ШІМ I2C сервоконтролер
Цей модуль серії Grove оснащений точним 12-бітним генератором ШІМ-сигналів. Він дозволяє керувати до 16 сервоприводами за допомогою зовнішнього джерела живлення. Для зв'язку використовуються лінії інтерфейсу I2C. Цю плату можна використовувати як контролер світлодіодів. Плата підтримує вибір адрес від 0x40 до 0x7f.
Основні характеристики
- Швидкий режим 1 МГц плюс сумісний з шиною I2C
- 6 контактів дозволяють підключити до 62 пристроїв PCA9685 до однієї шини I2C
- Низький струм спокою
- Фільтр шуму на входах SDA / SCL
З’єднання
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що спрощує його підключення доАрдуїноз накладаннямБазовий щит версії 2.0.
Крок 1.Підключіть червоний світлодіод до GND та P1, використовуючи два гніздові дроти.
Крок 2.Підключіть 16-канальний ШІМ-контролер Grove до порту I2C базової плати Grove.
Крок 3.Підключіть базовий щит Grove до Arduino.
Крок 4.Підключіть Arduino до ПК за допомогою USB-кабелю.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення логічної частини |
| 5 В | Блок живлення контролера 5 В |
| I2C | двонаправлений автобус |
| П (1-16) | Сервомеханізм (1 - 16). |
Технічні характеристики
| Атрибут | Значення |
|---|---|
Робоча напруга мікроконтролера | 3,3 В / 5 В |
Напруга живлення ШІМ | 2,3 В ~ 5,5 В |
Вхідний допуск | 5,5 В |
Вихідний струм на кожен контакт світлодіода | 25 мА |
Заземлення | 400 мА |
робоча температура | -40 ~ 85℃ |
Інтерфейс | I2C |
Діапазон адрес I2C | 0x40 ~ 0x7f (за замовчуванням) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість каналів | 16 |
| Модуль — тип | контролер двигуна |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Поточна ефективність | джерела |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 2,1 см |
| глибина паковання | 13,5 см |
| Ширина паковання | 9 см |
- Ціна: 1 616 ₴



