
Grove - ємнісний датчик вологи - стійкий до корозії
723 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2019850508
Опис продукту: Grove - ємнісний датчик вологості - стійкий до корозії
Пристрій використовується длявимірювання вологостіі ґрунт крізьємнісне зондуванняВін має вбудованийрегулятор напругиякий забезпечує діапазон робочої напругивід 3,3 В до 5 В. Порівняно зрезистивні датчики,ємнісні датчикине потребують прямогоопромінення металевих електродів,що може значнозменшитиерозія електродів.
Grove - ємнісний датчик вологості - стійкий до корозії.
характеристики
- Ємнісні
- Стійкий до корозії
- Вбудований підсилювач
Важливо пам'ятати, що цей датчик може тількиякісно перевірити вологість ґрунтуі не може мповірте кількісно. А це означає, що при зволоженні ґрунтузбільшується, вихідне значення зменшується і, навпаки, коли вологість знижується, вихідне значення стає вищим.
застосування
- Виявлення вологості ґрунту
- Автоматичний полив рослин
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| SIG | Аналоговий вихід. |
| Північна Кароліна | Не підключено |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 5 В або 3,3 В |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
5 | ІС NE555DR |
6 | Мікросхема LMV358ID |
7 | Лінія верхньої позиції |
Технічні характеристики
| Атрибут | Значення |
|---|---|
Робоча напруга | 3,3 В / 5 В |
Інтерфейс | Аналоговий |
Довжина | 92,1 мм |
Ширина | 23,5 мм |
6,5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,019 кг |
| Висота паковання | 0,9 см |
| глибина паковання | 14 см |
| Ширина паковання | 10 см |
- Ціна: 723 ₴




