
Grove - Світлодіодна стрічка WS2813 RGB - цифрова, адресована - IP65 30LED/м, 9Вт/м, 5В - 1м
829 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 167630550
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - WS2813 RGB світлодіодна стрічка - цифрова, адресна - IP65 30 світлодіодів/м, 9 Вт/м, 5 В - 1 м
РеміньRGB-світлодіодз роз'ємом Grove, оснащений цифровими, індивідуально адресованими діодамиWS2813за щільністю30 шт. на метрДіоди щільно запечатані шаром силікону, що забезпечує водонепроникність у класі...IP65.Ремінь з живленням від напруги5 В, займає9 Втвлада. Для роботи модуля вам знадобиться лише:один штифтмікроконтролер. (наприклад,Ардуїно).Стрічка може відображати24-бітна колірна палітра.
Основні характеристики світлодіодної стрічки Grove WS2813 RGB
- Сумісний з Grove — просто підключіть світлодіодну стрічку до Seeeduino або Arduino + BaseShild за допомогою кабелю Grove.
- WS2813 – цепокращенийВерсія WS2812, яка є стабільнішою та потужнішою.
- Електронні компоненти інтегровані з діодами.
- Ремінець покритий знімною застібкоюсиліконвипадок.
- Діоди типу WS2813B, мікросхема 5050 світлодіодів.
- Водонепроникний, IP65.
- Повнокольоровий RGB, 16 777 216 кольорів, 256 рівнів яскравості.
Світлодіодна стрічка WS2813 RGB.
Технічні характеристики світлодіодної стрічки RGB
- Напруга живлення: 5 В
- Споживання струму: 1,8 А/м / 0,06 А/діод
- Споживана потужність: 9 Вт/м / 0,3 Вт/діод
- Частота сканування: 2 кГц
- Макс. швидкість передачі даних: 800 кБ/с
- Час перезавантаження: 280 мкс (зазвичай 300 мкс)
- Термін служби світлодіодів: 50 000 год
- Робоча температура: від -40°C до 70°C
- Температура зберігання: від -50°C до 80°C
- Розміри: 1000 x 12 x 4 мм
- Вага: 41 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МКС |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED — кількість діодів | 30 за метр |
| Довжина кабелю | 1,0 м |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Номінальна потужність | 9,0 Вт |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Поточна ефективність | 1.8 А |
| Цифровий світлодіод | Да |
| Вага паковання | 0,038 кг |
| Висота паковання | 10 см |
| глибина паковання | 1,5 см |
| світлодіодний тип | WS2813 |
| Цвет светодиода | RGB |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 829 ₴

