
Grove - датчик сили тиску FSR402 з модулем - 2кг
1 616 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2689899246
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Grove - датчик тиску FSR402 з модулем - 2 кг
Модуль серії Grove, оснащений датчиком тискуFSR402Датчик зв'язується через аналоговий сигнал напруги. Він здатний виявляти тиск у діапазонівід 0,2 Н до 20 НВін живиться від напруги від 3,3 В до 5 В. Він має аналоговий вихід, що робить його сумісним з більшістю плат розробки, включаючи Raspberry Pi та Arduino.
Опис підключення та розпіновки модуля
Модуль оснащений інтерфейсом Grove, що полегшує його підключення до Arduino з Base Shield v2.0 або Raspberry за допомогою GrovePi+ HAT.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 5 В. |
| Північна Кароліна | Не підключено. |
| ВИХІД | Вихідний сигнал. |
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає його для Arduino. |
Технічні характеристики датчика тиску FSR402
- Напруга живлення: 3,3 В або 5 В
- Датчик тиску: FSR402
- Аналоговий вихід: від 0 до 650
- Діапазон чутливості: від 0,2 Н до 20 Н
- Розміри: 20 x 20 x 13 мм
- Вага: 9 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модуль — тип | Тиск |
| Вага паковання | 0,047 кг |
| Висота паковання | 1 см |
| глибина паковання | 9 см |
| Ширина паковання | 14 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 616 ₴





