
Гравітація - Термопара MAX31855K - Датчик температури I2C
2 678 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 841085561
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Gravity - термопара MAX31855K - датчик температури I2C
МодульMAX31855Kразом з термопарою дозволяє вимірювати високі температури з високточність. Плата дозволяє вимірювати температуру в діапазонівід -270°C до 1372°C, а приєднана термопара має діапазон від 0°C до 800°C. Працює з напругою від 3 В до 5,5 В. Для зв'язку використовується інтерфейс I2C.
Продукт сумісний з Arduino і Raspberry Виробник підготував разом із зразком коду для та . |
Опис контактів датчика
| ПІН-код | Опис |
|---|---|
| 1 | Віртуальний кредитний центр (VCC)- Напруга живлення від 3,3 В до 5,5 В |
| 2 | ЗЕМЛЯ- Маса системи |
| 3 | SCL - Тактова лінія шини I2C |
| 4 | Адвентистська церковна ієрархія- Лінія даних шини I2C |
| 5 | СИНІЙ-- негативний електрод термопари |
| 6 | +ЧЕРВОНИЙ- позитивний електрод термопари |
Технічні характеристики Gravity - Термопара MAX31855K
- Чіп: MAX31855K
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5,5 В
- Термопара: тип K
- Діапазон вимірювання температури:
- Система: від -270 °C до 1372 °C
- Термопара: від 0 °C до 800 °C
- Роздільна здатність: 0,25 °C
- Похибка вимірювання:
- від -200 °C до 700 °C - +/- 2 °C
- від 700 °C до 1350 °C - +/- 4 °C
- Зв'язок: I2C
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Розміри модуля: 44 x 22 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Клітка — Жильє | Р20 |
| Модуль — Температура до | 800 °C |
| Модуль — Температура з | 0 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 2 °C |
| Модуль — тип | Температури |
| Комірка — кількість | 1 |
| Вага паковання | 0,091 кг |
| Висота паковання | 5,5 см |
| глибина паковання | 10,5 см |
| Ширина паковання | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 678 ₴



