
DFRobot Gravity - датчик температури MLX90614 - безконтактний
2 128 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3969325769
Опис товару: DFRobot Gravity - Датчик температури MLX90614 - безконтактний
Безконтактний датчик температури. Він використовує інфрачервоне випромінювання для вимірювання і не вимагає прямого дотику. Оптична система збирає випромінювання зі свого поля зору, і зібрана енергія перетворюється в електричні сигнали, а потім у значення температури. MLX90614 має малошумний підсилювач для обробки сигналу. Мікросхема складається з 17-розрядного аналого-цифрового перетворювача та процесора DSP, завдяки чому забезпечує точні та надійні результати. Працює з модулями Arduino. У комплект входить кабель, адаптований до накладки DFRobot Gravity IO Expansion Shield.
Продукт, сумісний з Arduino Зразок коду та детальну інформацію можна знайти у . |
Безконтактний датчик температури.
Приклад підключення датчика до Arduino.
Підключення
Модуль працює з будь-яким мікроконтролером, оснащеним інтерфейсом I2C. Щоб зчитувати дані, просто підключіть джерело живлення та вихідні контакти до відповідних входів мікроконтролера.
Специфікація
- Чіп MLX90614
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Номінальний струм: до 1,2 мА
- Робоча температура: від -70,01 °C до 382,19 °C
- Роздільна здатність: 0,01 °C
- Інтерфейс: I2C
- Кабель для підключення до розширювального щита DFRobot Gravity IO
- Розмір пластини: 31 х 18 мм
- Вага: 15 г
Комплект включає
- Головний модуль
- З'єднувальний кабель
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SHIELD |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Температура до | 382 °C |
| Модуль — Температура з | -70 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Вага паковання | 0,03 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 2 128 ₴





