
LSM9DS1 9DoF IMU - 3-осьовий I2C/SPI акселерометр, гіроскоп та магнітометр - Adafruit 3387
2 954 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4217097507
Опис продукту: LSM9DS1 9DoF IMU - 3-осьовий акселерометр, гіроскоп та магнітометр I2C/SPI - Adafruit 3387
Модуль MEMS дозволяє вимірювати прискорення, магнітне поле та кутову швидкість у тривимірному просторі. Ці дані дозволяють користувачеві ідентифікувати пристрій у трьох вимірах. Плата містить дві інтегральні схеми: тривісний гіроскоп та тривісний акселерометр. Ці датчики використовуються в смартфонах, планшетах та різних ігрових контролерах.
Для зв'язку з центральним блоком користувач може вибирати між інтерфейсами SPI та I2C (у стандартному режимі до 100 кГц та швидкому режимі до 400 кГц). Модуль містить пасивні компоненти, необхідні для належної роботи. Виводи мають отвори для пайки з роз'ємів Goldpin, що дозволяє підключати датчик за допомогою проводів або безпосередньо до макетної плати.
Продукт, сумісний з Arduino Щоб полегшити роботу з модулем, виробник підготував зразок програми для Arduino та файли проектування з розширенням . Версія для Adafruit не потребує зовнішнього перетворювача напруги. |
Штифти модуля
Датчик виводів для монтажу роз'ємів Goldpin - крок 2,54 мм (входить до комплекту для самостійного паяння).
| Ім'я | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Напруга живлення від 3 В до 5 В. |
| 3V3 | Вихід 3,3 В/200 мА. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти I2C / SPI. Працює з напругою від 3 В до 5 В. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних I2C/MOSI для SPI. Працює з напругою від 3 В до 5 В. |
| CSAG | Субчіп CS для акселерометра + гіроскопа. Працює з напругою від 3 В до 5 В. |
| CSM | Виберіть підчіп для магнітометра. Працює з напругою від 3 В до 5 В. |
| СДОАГ | Субчіп MISO для акселерометра + гіроскопа. Це вихід 3 В, але також працює з логікою 5 В. |
| СДОМ | Підчіп MISO для магнітометра. Це вихід 3 В, але також працює з логікою 5 В. |
| ДЕН | Ймовірно, увімкнення динамічного гіроскопа. Без документації. |
| INT1 | Переривання роботи акселерометра та гіроскопа. Не підтримується в бібліотеці. |
| INT2 | Переривання роботи акселерометра та гіроскопа. Не підтримується в бібліотеці. |
| ДРДІ | Вихідні дані готові. Не підтримується в бібліотеці. |
| ІНТМ | Переривання від магнітометра. Не підтримується в бібліотеці. |
Технічні характеристики датчика 9DoF IMU
- Напруга живлення: від 3 до 5 В
- Вбудований перетворювач напруги - працює з 3,3 В та 5 В
- Інтерфейс зв'язку: I2C або SPI
- Вбудований датчик температури
- Гіроскоп:
- 3 осі: X, Y, Z
- Регульований діапазон: ±245, ±500 та ±2000 °/с
- Роздільна здатність: 16 біт
- Акселерометр:
- 3 осі: X, Y, Z
- Діапазон регулювання: ±2 г, ±4 г, ±8 г та ±16 г
- Роздільна здатність: 16 біт
- Магнітометр (компас)
- 3 осі: X, Y, Z
- Діапазон: ±4, ±8, ±12, ±16 гаус
- Роздільна здатність: 13 біт
- Розташування контактів: отвори для роз'ємів Goldpin - крок 2,54 мм
- Роз'єми Goldpin входять до комплекту для самостійного паяння.
- Чотири монтажні отвори
- Розміри пластини: 33 x 20 мм
Детальніше про технічні параметри датчиків можна знайти в .
В комплекті:
- Плата датчика LSM9DS1
- 2,54-міліметрова растрова стрічка із золотими штифтами для самостійного паяння
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага паковання | 0,004 кг |
| Висота паковання | 0,001 см |
| глибина паковання | 12 см |
| Ширина паковання | 7,8 см |
- Ціна: 2 954 ₴



