
Ультразвуковий датчик відстані ME007YS 28-450 см - водонепроникний - DFRobot SEN0312
1 894 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 310998570
Опис продукту: Ультразвуковий датчик відстані ME007YS 28-450 см - водонепроникний - DFRobot SEN0312
Датчик відстані, який вимірює, обчислюючи час між надсиланням та отриманням імпульсу.ME007YSвимірює відстань у діапазонівід 28 до 450 см, зв'язок здійснюється через послідовний інтерфейсUARTМодуль живиться від напруги5 ВЗавдяки корпусу з класом герметичностіIP67, стійкий до води та пилу.
Ультразвуковий датчик відстані ME007YS - також включає кабельний адаптер для роз'ємів BLC типу "мама".
Датчик ME007YS поміщений у герметичний корпус зі ступенем захисту IP67, який захищає його від води та пилу, тому його можна використовувати для вимірювань у складних умовах.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi Виробник підготував зразки програм для Arduino та Raspberry Pi. |
Підключення датчика ME007YS
Система взаємодіє через інтерфейс UART з пропускною здатністю 9600 біт/с, що робить її сумісною з більшістю комплектів розробки, включаючи Arduino та Raspberry Pi.
Приклад підключення датчика до Arduino.
Діаграми напрямку променя для ПВХ та картону.
Технічні характеристики датчика ME007YS
- Робоча напруга: 5 В
- Середнє споживання струму: 8 мА
- Максимальне споживання струму: 50 мА
- Мертва зона: 28 см
- Діапазон вимірювання: від 28 см до 450 см
- Зв'язок: UART
- Час відгуку: 100 мс
- Центральна частота зонда: 40 кГц±1 кГц
- Робоча температура: від -15°C до 60°C
- Температура зберігання: від -25°C до 80°C
- Робоча вологість: до 80%
- Вологість при зберіганні: до 90%
- Кут вимірювання: 44°
- Клас герметичності: IP67
Розміри датчика.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Модуль — Відстань до | 450 см |
| Модуль — Відстань від | 28 см |
| Модуль — тип | Відстань |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,042 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| Ширина паковання | 9,9 см |
- Ціна: 1 894 ₴

