
MPU-6050 3-осьовий акселерометр та гіроскоп I2C - модуль DFRobot
1 547 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2930606223
Опис продукту: MPU-6050 3-осьовий акселерометр та гіроскоп I2C - модуль DFRobot
Датчик длявимірювання прискорення та кутової швидкостіу трьох осях. Це комбінація 3-осьового акселерометра та гіроскопа. Він характеризується простим керуванням, зв'язком черезШина I2C, працює з напругою від 3 В до 5 В.
Технічні характеристики датчика MPU-6050
- Напруга живлення: від 3,0 В до 5,0 В
- Робоча напруга на контактах: від 3,0 В до 5,0 В
- Споживання струму: приблизно 5 мА
- Три осі: X, Y, Z
- Інтерфейс зв'язку: I2C (TWI) - 400 кГц
- Роздільна здатність: 16 біт для кожної осі
- Діапазони вимірювання (налаштовуються):
- Акселерометр: ±2g, ±4g, ±8g, ±16g
- Гіроскоп: ±250°/с, ±500°/с, ±1000°/с, ±2000°/с
- Комплект включає роз'єми Goldpin для самостійного паяння.
- Два монтажні отвори діаметром 3 мм
- Розміри пластини: 21 x 14 мм
- Вага: 0,9 г
Модуль DFRobot SEN0142.
Приклад програми для отримання даних вимірювань з датчика.
Характеристики MPU-6050
Модуль через3-осьовий акселерометр і гіроскопдозволяє вимірювати прискорення та кутову швидкість у тривимірному просторі.Система мікропроцесорного процесораВін має апаратний блок DMP (цифрового процесора руху), який дозволяє перетворювати дані на положення відносно Землі.
Для зв'язку з центральним блоком використовується популярний методШина I2C (TWI)Модуль містить пасивні компоненти, необхідні для належної роботи. Контакти — це популярні роз'єми типу Goldpin, що дозволяють підключати датчик за допомогою проводів або безпосередньо до макетної плати.
Продукт, сумісний з Arduino Виробник надає детальну інформацію. |
Виведення
Датчик маєчотири основні виходидля монтажу роз'ємів Goldpin - крок 2,54 мм (смуга входить до комплекту для самостійного складання).
MPU-6050 - схема розпіновки.
| Ім'я | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Напруга живлення від 3,0 В до 5,0 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| ВНУТРІШНЄ | Вихід зовнішнього переривання - відкритий стік (див. документацію для отримання детальнішої інформації) |
| СКЛ | Лінія тактової частоти шини I2C (TWI). |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних шини I2C (TWI). |
| AUX_CL | Лінія тактового сигналу шини I2C (TWI) для підключення зовнішнього магнітометра. |
| AUX_DA | Лінія передачі даних шини I2C (TWI) для підключення зовнішнього магнітометра. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 2,5 см |
| глибина паковання | 6 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
- Ціна: 1 547 ₴



