
Ультразвуковий датчик відстані HC-SR04 2-200 см + монтажний кронштейн
387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3506625498
Опис продукту: Ультразвуковий датчик відстані HC-SR04 2-200 см + монтажний кронштейн
Ультразвуковий датчик HC-SR04 працює в діапазоні від 2 см до 200 см і постачається зі спеціальним монтажним кронштейном. Живлячись від напруги 5 В, він генерує сигнал, тривалість якого пропорційна виміряній відстані.
Датчик відстані HC-SR04.
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi
|
Специфікація
- Напруга живлення: 5 В
- Середнє споживання струму: 15 мА
- Діапазон вимірювання: від 2 см до 200 см
- Вихід: частотний сигнал
- Робоча частота: 40 кГц
- Комплект включає монтажний кронштейн
- Розміри: 45 x 20 x 15 мм
Деталі в документації.
Відео
Як використовувати
Щоб розпочати вимірювання, подайте імпульс напруги (високий рівень 5 В) на контакт TRIG протягом 10 мкс. Модуль вимірює відстань за допомогою звукової хвилі частотою 40 кГц. Сигнал надсилається на мікроконтролер,в якому відстань залежить від тривалості високого стану та може бути розрахована за формулою:
випробувальна відстань = (час високого рівня × швидкість звуку (340 м/с) / 2
Де:
- тестова відстань - виміряна відстань
- час високого рівня - тривалість високого стану
- швидкість звуку - швидкість поширення звукової хвилі в повітрі - 340 м/с
Коротше кажучи, щоб отримати результат у см, можна скористатися формулою:
відстань [см] = (час високого рівня [мс] * 34) / 1000 / 2
Процедуру вимірювання показано на малюнку нижче.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Цифрове введення/виведення |
| Модуль — Відстань до | 200 см |
| Модуль — Відстань від | 2,0 см |
| Напруга живлення від | 5,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 1,8 см |
| глибина паковання | 13,5 см |
| Ширина паковання | 8 см |
- Ціна: 387 ₴


