
DFRobot Gravity - датчик температури DS18B20
648 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1301241030
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: DFRobot Gravity - датчик температури DS18B20
Цифровий датчик температури DS18B20 з інтерфейсом Gravity, сумісний з Arduino. Датчик можна підключити до розширювача контактів Gravity V7.1. Він працює в діапазонівід -55°C до 125°CЖивиться напругою від 3,3 В до 5 В.
DFRobot Gravity - датчик температури DS18B20.
Підключення
Продукт, сумісний з Arduino Зразок коду та детальну інформацію можна знайти у . |
Приклад схеми підключення з модулем Arduino.
Основні характеристики
- Цифровий розмовний сигнал та вихід температури
- Розширений обмін даними через одну шину
- Роздільна здатність до 12 біт, точність до± 0,5°C
- Доступний паразитичний режим
- Діапазон вимірювань від -55від °C до 125°C
- Вбудована EEPROM та обмеження температури
Специфікація
- Напруга живлення: від 3,3 В до 5 В
- Діапазон вимірювання температури: від -55від °C до 125°C
- Інтерфейс: цифровий
- Розміри: 32 x 22 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1-дротовий |
| Модуль — Температура до | 125 °C |
| Модуль — Температура з | -55 °C |
| Модуль — Точність вимірювання температури | +/- 0,5 °C |
| Вага паковання | 0,006 кг |
| Висота паковання | 6,1 см |
| глибина паковання | 2,4 см |
| Ширина паковання | 5,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 648 ₴






