
AS7341 - Багатоканальний датчик світла та кольору - I2C - Waveshare 19564
1 755 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1731009994
Опис продукту: AS7341 - багатоканальний датчик світла та кольору - I2C - Waveshare 19564
Багатоканальнийдатчик світла та кольоруна основі системиAS7341, можна використовувати, наприклад, для створення портативних спектрометричних проектів на основі популярних платформ, таких як Arduino, STM32 або Raspberry Pi. Мікросхема AS7341 оснащена 8 каналами світлового спектру, 1 каналом ближнього інфрачервоного діапазону та 1 каналом без фільтрів. Шість незалежних вбудованих перетворювачів16-бітний АЦПзабезпечують ефективну паралельну обробку даних. Модуль використовує інтерфейс для зв'язку з мікроконтролеромI2C.
Основні характеристики датчика AS7341
- 8 каналів світлового спектру, 1 канал ближнього інфрачервоного діапазону, 1 канал без фільтрів
- 6 незалежних 16-бітних АЦП для ефективної обробки даних
- Спеціальний канал для виявлення миготливого навколишнього освітлення з певною частотою
- 2 світлодіоди високої яскравості, можна використовувати як додаткове освітлення в умовах слабкого освітлення
- Вивід переривання для виведення робочого стану внутрішнього АЦП у режимі реального часу
- Виявлення розриву спектру з програмованими високими/низькими порогами
- контакт GPIO
- Сумісний стабілізатор напруги 3,3 В та 5 В
Розпиновки сенсорного модуля
Модуль датчика світла та кольоруAS7341Він оснащений 6-контактним роз'ємом з кроком контактів 2,54 мм. Відповідний кабель входить до комплекту. Плата взаємодіє з мікроконтролером за допомогою популярного інтерфейсу.I2C, що робить його сумісним з найпопулярнішими основними модулями, такими як Arduino, Raspberry Pi та STM32.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| Віртуальний кредитний центр (VCC) | Напруга живлення 3,3 В або 5 В. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних інтерфейсу I2C. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти інтерфейсу I2C. |
| ВНУТРІШНЄ | Вихід зовнішнього переривання. |
| GPIO | Загальний ввід/вивід. |
Технічні характеристики датчика
- Чіп: AS7341
- Інтерфейс: I2C
- Напруга живлення: 3,3 В або 5 В
- Розміри: 30 x 23 мм
- Монтажний отвір: 2 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — сервіс | модуль |
| Модуль — тип | Свет |
| Вага паковання | 0,009 кг |
| Висота паковання | 9,6 см |
| глибина паковання | 0,5 см |
| Ширина паковання | 7 см |
- Ціна: 1 755 ₴




